• مدیرعامل شرکت نصرالدولیه:
  • حضور تجار عمانی فرصت‌های صادراتی زیادی را پیش پای ایرانیان می‌گذارد

  • ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
مدیرعامل شرکت نصر الدولیه گفت: قطعا با برگزاری مستمر رویدادهای شبیه به این، کشور عمان می‌تواند فناوریهای نوین موجود در ایران را در راستای توسعه خود به کار گیرد و شرکت‌های ایرانی هم می‌توانند محصولات با کیفیت خود را به کشور عمان را صادر کنند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، محمد جواد نصر در رویداد افتتاحیه دومین هفته تجاری فرهنگی مسقط در اصفهان اظهار کرد: برگزاری رویدادهای اینچنینی زمینه ساز رخدادهای خوبی در حوزه تجارت میان ایران و عمان شد.

وی افزود: در این راستا یک نمایشگاه جانبی در مهمانسرای عباسی و نشست‌های تخصصی میان تولیدکنندگان ایرانی و تجار عمانی برگزار خواهد شد. همچنین بازدیدهای تخصصی نیز برای آشنایی بهتر تاجران عمانی با توانمندی شرکت‌های ایرانی برنامه‌ریزی شده است.

مدیرعامل شرکت نصر الدولیه خاطرنشان کرد: این فرصت می تواند فرصت مناسبی برای توسعه روابط و صادرات شرکتهای ایرانی به عمان باشد. نصر تصریح کرد: قطعا با برگزاری مستمر رویدادهای شبیه به این، کشور عمان می‌تواند فناوریهای نوین موجود در ایران را در راستای توسعه خود به کار گیرد و شرکت‌های ایرانی هم می‌توانند محصولات با کیفیت خود را به کشور عمان را صادر کنند.

وی خاطرنشان کرد: در نهایت امیدوارم در پایان هفته شاهد ارتباطات خوبی میان تجار و تولیدکنندگان در سطح تفاهم‌نامه و قرارداد باشیم. گفتنی است دومین هفته تجاری فرهنگی مسقط در اصفهان از امروز آغاز شد و تا ۱۱ خردادماه ادامه دارد.

تعداد بازدید : ۵۴۹      تاریخ: 1402/03/06

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت