• عمان به شرکتهای ایرانی برای حل چالش‌های تجاری کمک می‌کند

  • ۱۸:۰۵ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
رئیس سابق اتاق بازرگانی عمان گفت: عمان به شرکتهای ایرانی برای حل چالش‌های تجاری کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، رضا بن جمعه الصالح در رویداد افتتاحیه دومین هفته تجاری فرهنگی مسقط در اصفهان اظهار کرد: نشست امروز که دومین نشست تجاری با حضور تاجران عمانی فعال در حوزه های مختلف نظیر تجهیزات پزشکی، ساختمان، گردشگری و... است، در دور اول ثابت کرد که نقش مهمی در تقویت روابط اقتصادی ایران و عمان داشته است. همچنین زمینه‌های بسیاری را برای همکاری‌های برد برد برای طرفین ایجاد کرده است.

وی افزود: مهمترین ویژگی این نشست، وسعت و جامعیت آن است. در چشم انداز ۲۰۴۰ عمان، توسعه ارتباطات با ایران وجود دارد و شرکت‌های ایرانی می‌توانند از این موقعیت و فرصتهای موجود در جهت توسعه روابط اقتصادی با عمان استفاده کنند. روابط دو کشور امروز به بالاترین سطح خود رسیده و امیدواریم بتوانیم به شرکت‌های ایران در مسیر حل چالش‌های موجود نظیر انتقال پول کمک کنیم.

رئیس سابق اتاق بازرگانی عمان اظهار کرد: از شرکت‌های ایرانی دعوت می‌کنم در رویداد مشابهی که در سال آینده در عمان برگزار می‌شود، شرکت کنند. در پایان هم از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تشکر می‌کنم و امیدوارم نشست‌های رو در رو با شرکت‌های‌ ایرانی نتایج خوبی به دنبال داشته باشد.

تعداد بازدید : ۴۰۷      تاریخ: 1402/03/06

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت