• توسعه سطح فناوری در منطقه با تقویت ارتباط دانش‌بنیان‌های اصفهانی و تجار عمانی

  • ۱۷:۱۴ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۶
رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: شرکت‌ها در راستای رشد و توسعه خود، به دنبال برقراری تعاملات بسیار خوبی با شرکت‌های ایرانی و خارجی هستند به همین دلیل، حضور تجار عمانی در ایران و به ویژه در اصفهان را بسیار مغتنم می‌شماریم و امیدواریم جلسات رو در رو تجار عمانی با شرکت‌های ایرانی، موفقیت آمیز و فرصتی برای تقویت تعاملات میان شرکت‌های دو کشور باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر قاسم مصلحی در رویداد افتتاحیه دومین هفته تجاری فرهنگی مسقط در اصفهان با اشاره به دین اسلام به عنوان وجه مشترک دو کشور ایران و عمان، اظهار کرد: این ویژگی مشترک باید تقویت کننده رابطه خوب دو طرف باشد؛ امیدواریم ارتباط با تجار عمانی با شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور نیز عامل دیگری در راستای تقویت این مهم باشد.

وی افزود: ۸۵۰۰ نفر با هدف تولید تکنولوژی و فناوری در شرکت علمی و تحقیقاتی اصفهان مشغول به فعالیت هستند که پنجاه درصد آنها کمتر از ۳۵ سال سن دارند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: همه شرکت‌های مستقر در این شهرک جزو بخش خصوصی و مایه افتخار ایران هستند؛ امیدواریم دولت از آن‌ها بیشتر حمایت کند. این شرکت‌ها بسیاری از نیازهای کشور را رفع و برای این کار از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

مصلحی ادامه داد: این شرکت‌ها در راستای رشد و توسعه خود، به دنبال برقراری تعاملات بسیار خوبی با شرکت‌های ایرانی و خارجی هستند به همین دلیل، حضور تجار عمانی در ایران و به ویژه در اصفهان را بسیار مغتنم می‌شماریم و امیدواریم جلسات رو در رو تجار عمانی با شرکت‌های ایرانی، موفقیت آمیز و فرصتی برای تقویت تعاملات میان شرکت‌های دو کشور باشد.

تعداد بازدید : ۲۹۱      تاریخ: 1402/03/06

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت