• مدیرعامل شرکت پترول:
  • برای رفع نیاز صنعت می‌توان به دانش‌بنیان‌ها تکیه کرد

  • ۲۱:۰۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
مدیرعامل شرکت پترول در حاشیه بازدید از پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران گفت: برای رفع نیاز صنعت می‌توان به دانش‌بنیان‌ها تکیه کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، رشید قانعی در حاشیه بازدید از پاویون این شهرک در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهرک اظهار کرد: این شهرک جزو پارک‌های برتر کشور است و ارتباطات خوبی با کل صنعت نفت، گاز و پتروشیمی دارد. امیدوارم شرکت‌های مستقر در این شهرک با تشکیل کنسرسیوم‌ها با گریدهای پیمانکاری و مهندسی پروژه‌های بیشتر و بهتری از این صنعت اخذ کنند. 


وی افزود: شرکت پترول ذیل گروه صنعتی خلیج فارس است و از نظر آیین‌نامه‌ای تفاوتی با سایر شرکت‌های این هلدینگ ندارد بنابراین هر شرکتی که بتواند به هلدینگ خلیج فارس ورود کند، برای فعالیت در سایر شرکت‌های زیرمجموعه این گروه صنعتی هم مشکلی نخواهد داشت. 


مدیرعامل شرکت پترول تصریح کرد: امروز در کل گروه صنعتی خلیج فارس بالغ بر 500 شرکت دانش‌بنیان و فناور مشغول هستند این مسئله نشان می‌دهد برای رفع نیازهای صنعت می‌توان به شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور تکیه کرد.

تعداد بازدید : ۲۷۲      تاریخ: 1402/02/30

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت