• در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی انجام شد؛
  • رونمایی از یک محصول دانش‌بنیان در پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

  • ۲۰:۱۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
در حاشیه برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران از یک محصول دانش‌بنیان در پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، ترنسمیتر فشار ضد انفجار BE ساخته شده توسط شرکت دانش‌بنیان سنجش افزار مرجع خلیج فارس (برنا سنسور) در پاویون این شهرک در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران با حضور مدیرعامل پالایشگاه نفت آبادان رونمایی شد. 


سنسور فشار برنا یک سنسور فشار دقیق برای استفاده در محیط‌های فشار و دما بالا است. این سنسور قابلیت اندازه‌گیری فشار انواع سیالات سازگار با فولاد ضد زنگ 304 را دارد. مرجع اندازه‌گیری این ترنسمیتر فشار اتمسفر است. این مدل از سنسورهای فشار به دلیل اندازه‌گیری فشارهای بسیار بالا در صنایع حساس و تجهیزاتی که در محیط‌های فشار بالا همچون فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی و در همه مخازن و تجهیزات فشار و دما بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد. گواهی ضد انفجار بودن این تجهیز مهر تاییدی بر امکان استفاده از آن در صنایع حساس است. 


گفتنی است پاویون این شهرک از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن ۱۱/۱۰ نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، غرفه ۵۶۰ پذیرای بازدیدکنندگان، متخصصان، کارشناسان و اصحاب رسانه است.

تعداد بازدید : ۲۳۴      تاریخ: 1402/02/29

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت