• معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس:
  • تورهای فناوری بین هلدینگ خلیج فارس و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود

  • ۱۲:۳۷ - ۱۴۰۲/۰۲/۳۰
معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بازدید از پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در نمایشگاه بین‌المللی نفت تهران از برگزاری تورهای فناوری بین هلدینگ خلیج فارس و این شهرک خبر داد و گفت: حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در طرح‌های توسعه‌ای هلدینگ خلیج فارس در راستای ایجاد و تدوین دانش فنی، رسوخ فناوری‌های پیشرفته در طرح‌های تولیدی و همچنین انتقال تجربیات از صنعت به دانش‌بنیان‌های فناور در این هلدینگ اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی  شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، حسن نشان زاده مقدم، معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، از پاویون این شهرک در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران بازدید و ضمن آشنایی با توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور اصفهانی در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، بر اهمیت همراهی این شرکت‌ها با صنعت تاکید کرد. 


وی در حاشیه این بازدید از برنامه‌ریزی برای برگزاری تورهای فناوری میان هلدینگ خلیج فارس و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان خبر داد و گفت: این اقدام برای بازدید شرکت‌های دانش‌بنیان از هلدینگ خلیج فارس به منظور بررسی چالش‌های فناورانه این هلدینگ و همچنین بازدید مسئولان این هلدینگ از توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان انجام خواهد شد. گفت‌وگوهای تخصصی میان مسئولان و متخصصان دو طرف از دیگر برنامه‌های جانبی این سلسله بازدیدها خواهد بود. 


معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس در بخش دیگری از سخنان خود در پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با تاکید بر توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان اظهار کرد:

حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور در طرح‌های توسعه‌ای هلدینگ خلیج فارس در راستای ایجاد و تدوین دانش فنی، رسوخ فناوری‌های پیشرفته در طرح‌های تولیدی و همچنین انتقال تجربیات از صنعت به دانش‌بنیان‌های فناور به صورت جدی در برنامه‌های این هلدینگ وجود دارد و اجرایی خواهد شد. 


گفتنی است پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن ۱۱/۱۰ نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، غرفه ۵۶۰ پذیرای بازدیدکنندگان، متخصصان، کارشناسان و اصحاب رسانه است.

تعداد بازدید : ۳۶۳      تاریخ: 1402/02/30

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت