• مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در حاشیه بازدید از پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان:
  • ارتباط دانش‌بنیان‌های اصفهانی با شرکت ملی نفت تسهیل می‌شود

  • ۱۴:۲۶ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران ضمن تاکید بر لزوم حمایت از دانش‌بنیان‌ها، قول مساعد داد تا در رفع چالش‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که در حوزه نفت فعالیت می‌کنند، بکوشد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، محسن خجسته‌مهر از پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران بازدید کرد و از نزدیک با توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان اصفهانی در حوزه نفت آشنا شد. 


وی در این بازدید علاوه بر گفت‌وگو با مدیران عامل شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، مشکلات و چالش‌های آن‌ها در حوزه نفت را جویا شد و قول مساعد داد تا در رفع این چالش‌ها در حوزه فعالیت خود بکوشد. 


مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران همچنین در پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان قول مساعد داد تا همکاری شرکت ملی نفت با دانش‌بنیان‌های اصفهانی را قوت بخشد. 


پیشتر محمد جواد اوجی، وزیر نفت، در بازدید از پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ضمن تاکید بر اهمیت دانش‌بنیان‌ها در تامین نیازهای فناورانه در صنعت نفت، با مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در پاویون گفت‌وگو و نظرخواهی کرد.  


وزیر نفت در حاشیه این بازدید گفته بود: مقرر شده تا مجموعه وزارت نفت برای تامین نیازهای خود نظیر افزودنی‌ها، از توان شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده کند. 


وحیدرضا زیدی فرد، معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت نیز در بازدید جداگانه از پاویون شهرک گفته بود: وزارت نفت امروز تکیه خود به تجهیزات داخلی را از حدود 20 درصد در گذشته به بیش از 70 درصد رسانده که شرکت‌های دانش‌بنیان در این میان نقش ویژه‌ای دارند. در این راستا وزارت نفت از هیچ اقدامی در راستای حمایت کامل از ساختارهای دانش‌بنیان کشور به ویژه شهرک علمی و تحقیقاتی و شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در آن دریغ نمی‌کند.

تعداد بازدید : ۲۲۶      تاریخ: 1402/02/29

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت