• بازدید وزیر نفت از پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان؛
  • دستور وزیر نفت برای استفاده از توان دانش‌بنیان‌ها/ اوجی از دانش‌بنیان‌های اصفهانی نظرخواهی کرد

  • ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۸
وزیر نفت در این بازدید ضمن گفت‌وگو با مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در پاویون، از آن‌ها درباره آخرین وضعیت همکاری وزارت نفت با مجموعه‌های دانش‌بنیان اصفهانی نظرخواهی کرد و گفت: مقرر شده تا مجموعه وزارت نفت برای تامین نیازهای خود نظیر افزودنی‌ها، از توان شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده شود.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، جواد اوجی، وزیر نفت، لحظاتی پیش از پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران بازدید کرد و از نزدیک با توانمندی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در این پاویون آشنا شد. 


وی در این بازدید ضمن گفت‌وگو با مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور مستقر در پاویون، از آن‌ها درباره آخرین وضعیت همکاری وزارت نفت با مجموعه‌های دانش‌بنیان اصفهانی نظرخواهی کرد و گفت: مقرر شده تا مجموعه وزارت نفت برای تامین نیازهای خود نظیر افزودنی‌ها، از توان شرکت‌های دانش‌بنیان استفاده شود. 


گفتنی است پاویون این شهرک از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن ۱۱/۱۰ نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، غرفه ۵۶۰ پذیرای بازدیدکنندگان، متخصصان، کارشناسان و اصحاب محترم رسانه است.

تعداد بازدید : ۱۸۶      تاریخ: 1402/02/28

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت