• مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان آروین آفاق پارسیان خبر داد:
  • تولید تجهیز کلیدی صنعت پتروشیمی توسط فناوران مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

  • ۱۲:۵۴ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۸
شرکت آروین آفاق پارسیان یکی از 16 شرکت دانش‌بنیان و فناور مستقر در پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که در حوزه طراحی و تولید آببندهای صنعتی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، آب و پساب فعالیت می‌کند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، پاویون این شهرک در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران میزبان 16 شرکت دانش‌بنیان و فناور است که به صورت تخصصی به رفع نیازهای فناورانه صنعت در این حوزه مشغول به کار هستند.
 
شرکت آروین آفاق پارسیان یکی از 16 شرکت دانش‌بنیان و فناور مستقر در پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که در حوزه طراحی و تولید آب بندهای صنعتی در صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، آب و پساب فعالیت می‌کند. 


سید حمیدرضا حجازی، مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان آرمین آفاق پارسیان، با اشاره به فعالیت این شرکت در حوزه طراحی و بازطراحی سیلینگ‌های صنعتی اظهار کرد: حوزه تخصصی ما در صنایع پتروشیمی، نفت، گاز و صنایع سنگین نظیر صنعت فولاد است. 


وی افزود: بیشترین زمینه کاری مربوط به آب‌بندهای کمپرسورهای رفت و برگشتی شامل مجموعه‌های وایدرینگ و پیستون رینگ مربوط به قطعات کربن پارت‌های استفاده شده در این سیستم‌ها و اسپیک کارت‌های اورینگ از جنس متریال‌های معادل FFKM است. 


مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی تاکنون انجام شده که یکی از آن‌ها طراحی و تولید بازوهای بارگیری شرکت پایانه‌ها و مخازن پتروشیمی است. این تجهیز می‌تواند تا 2700 بار فشار و دمای منفی 94 درجه به بالا را تحمل کند. 


حجازی درباره اهمیت تولید محصولات این شرکت در صنعت پتروشیمی نیز گفت: این محصولات بیشتر در خط اصلی تولید و در واحدهای کمپرسور صنایع پتروشیمی استفاده می‌شود و بدون آن تولید و صادرات محصولات پتروشیمی امکان‌پذیر نخواهد بود. 


گفتنی است رخدادهای پاویون شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به صورت زنده از شبکه‌های اجتماعی و کانال آپارات این شهرک پخش خواهد شد. پاویون این شهرک از ۲۷ تا ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری در سالن ۱۱/۱۰ نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، غرفه ۵۶۰ پذیرای بازدیدکنندگان، متخصصان، کارشناسان و اصحاب محترم رسانه است.

 

تعداد بازدید : ۲۳۳      تاریخ: 1402/02/28

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت