• همزمان با روز احسان و نیکوکاری و روز درختکاری؛
  • نمایشگاه عیدانه و مراسم کاشت 100 اصله نهال مثمر برگزار شد

  • ۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۱۷
همزمان با روز احسان و نیکوکاری و روز درختکاری، نمایشگاه عیدانه و مراسم کاشت 100 اصله نهال مثمر با حضور خانواده بزرگ شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد.

 

همزمان با روز احسان و نیکوکاری و روز درختکاری، نمایشگاه عیدانه و مراسم کاشت 100 اصله نهال مثمر با حضور خانواده بزرگ شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، همزمان با اعیاد مبارک شعبانیه و روز احسان و نیکوکاری، نمایشگاه عیدانه «به منظور معرفی محصولات مصرفی شرکتهای فناور و فراهم آوردن امکان خرید همگانی» با حضور جمعی از فناوران شهرک از 14 تا 16 اسفند در این شهرک برگزار شد.
فناوران مستقر در شهرک، با عرضه محصولات مصرفی خود همچون بازی‌های فکری همسان با فرهنگ و هنر ایرانی، خوراکی‌های ارگانیک، اسانس‌ و طعم‌دهنده پودری برای مصارف خانگی، دستگاه‌های خشک‌کن حرارتی، گیاهان زینتی، سنگ مصنوعی، مصنوعات دکوراتیو چوبی و ظروف بتنی دست‌ساز مناسب ایام عید، اسپری نانو ضدآب برای محصولات چوبی، محصولات مراقبت پوستی، ست اداری سفالی و محصولات تغذیه‌کننده خاک و کود ارگانیک به صورت فعال در این نمایشگاه حضور یافته و موفق به فروش مناسب و همچنین شبکه‌سازی با سایر شرکتهای مستقر شدند.
این نمایشگاه، اولین نمایشگاهی است که محصولات مصرفی سالم و غیر های‌تک در شهرک به معرض دید عموم گذاشته می‌شود. پیش از این، شرکت‌های مستقر به صورت متناوب و در بازه‌های زمانی مختلف، دستاوردهای پیشرفته خود را در نمایشگاههای فناوری و نوآوری به نمایش گذاشته‌اند.
همچنین مصادف با روز درختکاری و با توجه به ضرورت حفظ منابع آبی، جمعی از فناوران مستقر و کارکنان شهرک برای تحقق یکی از مهم‌ترین مسئولیت‌های اجتماعی خود در برابر طبیعت، در پویش هر «شرکت یک درخت»، با کاشت ۱۰۰ اصله نهال مثمر و مقاوم به کم‌آبی و سازگار با اقلیم و آب و هوای استان شامل انار، سیب، توت و زالزالک در محیطی به مساحت 4500 مترمربع تلاش کردند. 
در این روز  هرسال به مناسبت روز درختکاری طی مراسمی کارکنان شهرک و شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان مستقر، به کاشت نهال و درختان در محوطه مجموعه همت گمارده و بر سعی و تلاش در حفظ و توسعه طراوت و سرسبزی طبیعت تاکید می‌نمایند تا گامی موثر در راستای حفظ منابع طبیعی و  توسعه سرانه فضای سبز بردارند.

تعداد بازدید : ۶۸۲      تاریخ: 1400/12/17

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت