ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ سه شنبه ۳۱ فروردين


جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان:

از ظرفیت مناسب شرکت‌های فناور در استان و کشور استفاده شود

جمعی از فرماندهان انتظامی استان اصفهان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و بازدید از برخی شرکت‌های فناور مستقر، با عملکرد انها آشنا شدند.
از ظرفیت مناسب شرکت‌های فناور در استان و کشور استفاده شود

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این جلسه با ارائه گزارش عملکردی از شهرک و توانایی‌های شرکت‌های فناور مستقر در آن اظهار کرد: این شرکت‌ها تاکنون توانسته‌اند نقش ارزنده‌ای در رفع برخی مشکلات استان و کشور ایفا کنند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تاکید کرد: شهرک و شرکت‌های فناور مستقر توانایی همکاری با نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران برای رفع نیازهای این نیرو در خدمات رسانی به جامعه را دارند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه بازدید از شرکت‌های فناور در بالابردن خودباوری بسیار تاثیرگذار است، افزود: لازم است از ظرفیت خوب و مناسب این شرکت‌ها در استان و کشور استفاده شود.

سرهنگ محمدرضا هاشمی فر ادامه داد: این شهرک یکی از ارکان برتری‌سازی کشور در برابر هجمه استکبار جهانی است و باید با حمایت از شرکت‌های فناور، روند رشد کشور را تسریع کرد.

معاون اجتماعی، رئیس پلیس فتا، جانشین رئیس پلیس اطلاعات، جانشین رئیس پلیس آگاهی و رئیس دفتر تحقیقات کاربردی ناجا و فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهر نیز در این بازدید حضور داشتند.

همچنین بازدیدکنندگان از شرکت‌های تابان گوهر نفیس، مدرن فناوران موج،طیف آزمون ،مدبرصنعت و بهیار صنعت سپاهان دیدن کردند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1379     تاریخ: 1399/11/11
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal