ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ سه شنبه ۳۱ فروردين


در آیین آغاز برنامه گرنت فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،

حمایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از 60 پایان‌نامه و رساله دانشگاهی

آیین آغاز برنامه گرنت فناوری با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و برخی از مدیران وزارت علوم و پارک‌های علم و فناوری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در محل این وزارتخانه برگزار شد.
حمایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از 60 پایان‌نامه و رساله دانشگاهی

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، طرح گرنت فناوری برنامه­ای حمایتی است که در سال جاری توسط دفتر امور فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری با همکاری برخی از پارک­های علم و فناوری کشور و برای حمایت مالی از پایان نامه­ها و رساله­های دارای ایده­های فناورانه وبازارگرا در سطح کشور در قالب گرنت جوانه در حال اجرا است.

در این برنامه­ در راستای حمایت از برنامه­های دانشگاه­ها و مراکز پژوهشی کشور در توسعه کارآفرینی و نوآوری و حرکت به‌سمت دانشگاه­ها و موسسات کارآفرین، در مرحله اول، وزارت عتف به همراه 6 پارک­ علم و فناوری کشور از جمله شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات به عنوان سازمان حامی از پایان نامه­های منتخب در حوزه(ICT) حمایت مالی بعمل می­آورد. طبق برنامه در دوره­های بعدی این برنامه با مشارکت دیگر سازمان­های حامی در سایر حوزه­های کاری نیز طرح­ها مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با انعقاد تفاهم نامه­های همکاری منعقد شده با دفتر امور فناوری وزارت عتف و پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال جاری از تعدادی از پایان نامه­های کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه‌های استان حمایت مالی بعمل می­آورد.

در مرحله اول این برنامه که در حال اجرا است طی فراخوان انجام گرفته در دانشگاه­های اصفهان، تعداد 60 طرح پس از داوری در دانشگاه­های مربوطه و پذیرش، به شهرک معرفی شده است تا پس از تایید در کارگروه منطقه­ای گرنت فناوری از حمایت­های آن استفاده کنند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1743     تاریخ: 1399/10/23
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal