ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد


با حکمی از سوی استاندار اصفهان؛

دبیر منطقه ویژه علم و فناوری استان اصفهان منصوب شد

دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان با صدور حکمی، دکتر کورش خسروی را به عنوان دبیر منطقه ویژه علم و فناوری استان اصفهان منصوب کرد.
دبیر منطقه ویژه علم و فناوری استان اصفهان منصوب شد

دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان با صدور حکمی، دکتر کورش خسروی را به عنوان دبیر منطقه ویژه علم و فناوری استان اصفهان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در این حکم خطاب به دکتر خسروی آمده است:

با عنایت به تجارب ارزشمند علمی و عملی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دبیر منطقه ویژه علم و فناوری استان اصفهان منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود با ملحوظ نمودن موقعیت و امتیازات استان اصفهان و همچنین ضرورت و نقش بی‌بدیل گسترش علم و فناوری در افق توسعه علمی و اقتصادی استان، با شناسایی و بهره‌گیری مطلوب و موثر از کلیه ظرفیت‌های مادی و معنوی موجود، جهت تسریع در ایجاد و فعال‌سازی منطقه ویژه علم و فناوری استان به عنوان یکی از زیر ساخت‌های توسعه و تولید ثروت با محوریت فعالیت‌های دانش‌بنیان برنامه‌ریزی و تمهیدات مقتضی معمول نموده و گزارشات مورد نیاز را به منظور رفع موانع و کاستی‌های احتمالی ارائه فرمایید.

به منظور تحقق اقتصاد دانایی‌محور به عنوان یکی از اهداف اصلی برنامه‌های توسعه کشور و در راستای دستیابی به اهداف ترسیم شده در سند چشم‌انداز و راهبردها و ضوابط آمایش سرزمین و زمینه‌سازی برای تجمیع و هم‌افزایی عناصر موثر در ایجاد یک جامعه دانایی‌محور، مناطق ویژه علم و فناوری ایجاد می‌شوند.

جذب و حفظ سرمایههای انسانی خلاق و شایسته و ایجاد اشتغال و ایجاد خوشه‌های صنعتی خدماتی با فناوری برتر، از دیگر اهداف تشکیل مناطق ویژه علم و فناوری در استان‌های حائز شرایط و مستعد کشور است.

این مناطق ویژه، منظومه‌ای از امکانات علمی، صنعتی، تولیدی، آزمایشگاهی، تحقیقاتی، زیرساخت‌ها و محیط‌های ارتباطی، نهادها و موسسات، افراد و اطلاعات هستند که با تکیه بر خلاقیت‌ها و نوآوری‌ها در یک گستره جغرافیایی شکل می‌گیرند.

دکتر کورش خسروی در حال حاضر عضو شورای اسلامی شهر اصفهان است و دبیری جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی و ریاست پارک علم و فناوری شیخ بهایی را در کارنامه خود دارد.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1772     تاریخ: 1398/08/06
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal