ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ شنبه ۲۷ دي
نسل جدید سنگ‌های مهندسی شده در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
/فناوری/
نسل جدید سنگ‌های مهندسی شده در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شرکت سبک بتن پرتیکان موفق به تولید سنگ‌های مهندسی ضدخش و ضدضربه شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، شرکت سبک بتن پرتیکان از واحدهای مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان موفق به تولید سنگ‌های مهندسی ضدخش و ضدضربه (کامپواستون) شده است.

این سنگ‌های مهندسی شده، نسل بعدی کوارتز و کورین هستند که به صورت انحصاری از تولیدات مجموعه سبک بتن پرتیکان به حساب می‌آیند و قابلیت تولید در ابعاد 1.5*3 را دارند.

کامپواستون، جدیدترین نسل سنگ‌های مهندسی شده است و تولید انحصاری این محصول در شرکت پرتیکان با قابلیت‌های متعدد، تحولی عظیم در صنعت سنگ ایجاد کرده است. از مهم‌ترین ویژگی‌های این سنگ می‌توان به مقاومت در برابر ضربات شدید و سنگین، مقاومت در مقابل هرگونه خط و خش و تنوع در طرح و رنگ اشاره کرد.

کفپوش و سنگ‌فرش‌های پلیمری برای استفاده در فضای بیرونی ساختمان و محیط‌های شهری، جدول پلیمری رنگی، انواع سنگ‌نما برای استفاده در دکوراسیون داخلی و نما و همچنین سنگ نماهای آنتی استاتیک برای پروژه‌های شیمیایی خاص از جمله محصولات کامپواستون مذکور است.

سبک بتن پرتیکان در سال 1391 پس از استقرار در شهرک علمی و تحقیقاتی و عضویت در انجمن سنگ ایران، شکل گرفت. تولید محصول زیبا، با کیفیت برتر و قابل رقابت با نمونه‌های خارجی و تکنولوژی نوین از اهداف اصلی پرتیکان است. این شرکت فلسفه وجودی خود را تولید سنگ‌های مصنوعی نفیس، نوین، با قیمتی مقرون به‌صرفه و بدون معایب محصولات سنتی قرار داده است.

لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal