• با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور؛
  • تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه فولادمبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به امضا رسید

  • ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۶
در حضور دکتر سورنا ستاری، تفاهم‌نامه همکاری و تعامل دو جانبه فولاد مبارکه و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف استفاده بهینه از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان عضو این شهرک به عنوان یکی از ارکان زیست‌بوم نوآوری استان اصفهان به امضای رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و مدیرعامل فولاد مبارکه رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در خصوص جزئیات این تفاهم نامه اظهار کرد: از دو سال اخیر و با توجه به شعار سال و حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، مذاکرات مربوطه برای انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با هیئت رئیسه فولادمبارکه در راستای حمایت بیشتر از شرکت‌های دانش بنیان انجام گرفت.

دکتر سید مهدی حجازی افزود: در این تفاهم نامه قرار بر این است که حجم پروژه‌های تحقیقاتی بین شهرک علمی و تحقیقاتی و فولادمبارکه اصفهان افزایش پیدا کند و روند خرید محصولات دانش بنیان به صورت مضاعف ادامه داشته باشد.

وی با بیان اینکه چندین شاخص کمی در این تفاهم نامه ذکر شده است، تصریح کرد: راه‌اندازی شتاب‌دهنده مشترک و مشارکت فولاد مبارکه در تکمیل زیرساخت‌های عمرانی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از جمله موارد این همکاری است

مدیر عامل فولادمبارکه اصفهان نیز در راستای این تفاهم‌نامه گفت: رویکرد کشور و شرکت فولادمبارکه اصفهان حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و محصولات ساخت داخل است و در حال حاضر درصدد هستیم به صورت ساختاریافته‌تر این حمایت انجام شود.

وی ادامه داد: تفاهم نامه شامل مواردی است که ارتباط دوجانبه را تقویت و با استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان حمایت خود را از نخبگان داخلی بیشتر کنیم.

محمدیاسر طیب‌نیا ادامه داد: تصمیم گرفته شده که دفاتر مستقر با حضور مدیران و کارشناسان فولادمبارکه در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان تعبیه شود و بتوانیم از توانایی‌های شرکت‌ها با شناخت بیشتر و حتی دسترسی و تعامل بهتر بهره‌مند شویم.

تعداد بازدید : ۱۸۸      تاریخ: 1401/03/26

گالری تصاویرثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت