• زمینه ارتباط شرکت‌های دانش‌بنیان و ایران خودرو فراهم می‌شود

  • ۰۷:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۵
همایش ظرفیت‌های همکاری شرکت‌ها و نهادهای دانش بنیان و گروه صنعتی ایران خودرو با هدف معرفی نیازمندی‌های فناورانه گروه صنعتی ایران خودرو در جامعه دانشگاهی و پارک‌های علم و فناوری کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، کارشناس مدیریت طرح‌های پژوهشی و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان درخصوص همایش ظرفیت‌های همکاری شرکت‌ها و نهادهای دانش بنیان و گروه صنعتی ایران خودرو گفت: این همایش با حضور نخبگان و کارآفرینان این صنعت، مدیران ایران خودرو، مسئولین وازرت صمت و عتف و چند تن از نمایندگان کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

علی زمانی ادامه داد: در این همایش بر شعار سال و ارتباط جدی ایران خودرو با شرکت‌های دانش بنیان تاکید شد. مدیران ایران خودرو هم از این ارتباط استقبال خوبی داشتند.

وی با بیان اینکه این همایش زمینه ارتباط بین شرکت‌های دانش بنیان و ایران خودرو را فراهم می‌سازد، افزود: ایران خودرو نیازهای فناورانه خود را توسط شرکت‌های زیرمجموعه‌اش در این همایش عرضه داشته و شرکت‌های دانش ‌بنیان و فناور در جلسات B2B به بررسی این نیازها پرداختند.

کارشناس مدیریت طرح‌های پژوهشی و فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان ادامه داد: همسو با رسالت دفتر طرح‌های پژوهشی و فناوری شهرک در مورد استفاده از پتانسیل صنایع بزرگ کشور و توسعه بازار شرکت‌های مستقر در شهرک، نیازهای فناورانه شرکت‌های زیرمجموعه ایران خودرو دریافت و به شرکت‌های دانش‌بنیان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان انتقال داده می‌شود که بتوانیم ارتباط موثری بین این شرکتها و گروه صنعتی ایران خودرو برقرار کنیم.

وی تصریح کرد: امیدواریم با یک دید مثبتی شرایط برای ارتباط و اعتماد دو جانبه فراهم شود که از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان استفاده گردد.

تعداد بازدید : ۱۲۱      تاریخ: 1401/03/25

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت