• حضور مسولان عالی قضایی استان در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

  • ۰۹:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۱/۳۱
رئیس کل دادگستری و دادستان عمومی و انقلاب به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و بازدید از چند شرکت فناور مستقر از نزدیک با عملکرد این شهرک و شرکت‌های فناور آشنا شدند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اعلام پیگیری‌ها برای رفع مشکلات شرکت‌های فناور مستقر اظهار کرد: از مسوولان خواستار همکاری در رفع این موانع هستیم.

دکتر جعفر قیصری افزود: در این سال که به نام "تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین" نام‌گذاری شده است در تلاشیم سهم شرکت‌های فناور و دانش بنیان از زنجیره‌های تامین کالا، مواد اولیه و خدمات از صنایع و طرح‌های توسعه‌ای بزرگ افزایش یابد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان نیز منویات مقام معظم رهبری(مد ظله) در قالب شعار سال را نقشه راه همه اقشار دانست و بیان کرد: منویات و اوامر مقام معظم رهبری که برگرفته از یک نظام مترقی اقتصاد اسلامی است، چراغ و نقشه راهی است برای همه، دولت در مرحله اول و سپس سایر ارکان نظام و حاکمیت تمام اهداف که تصمیمات و سیاست گذاری های خود را در مسیر تحقق آن معطوف می‌دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری ادامه داد: لازم است ضمن حمایت از تولیدات دانش بنیان شرکت‌های فناور، اطلاع‌رسانی جهت ترویج این فرهنگ در کشور انجام شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با تاکید بر آسیب شناسی مسائل و مشکلات شرکت‌های فناور تاکید کرد: در سال جدید لازم است این آسیب‌ها، موانع و مشکلات رفع شود.

در ادامه بازدیدکنندگان از شرکت‌های نوین لیزر صبا، یکتا صنعت ناجی، بهیار صنعت سپاهان و آسا پرداز و افتخار مدیران خاورمیانه دیدن کردند.

تعداد بازدید : ۵۵۸      تاریخ: 1401/01/31

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت