• صندوق نوآوری از برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی شانزدهم حمایت می‌کند

  • ۰۷:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۶
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی از حمایت این صندوق از برگزیدگان شانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی همچون گذشته خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر علی وحدت این رویداد را یکی از اصلی‌ترین رویدادهای ساماندهی شده در حوزه فناوری و نوآوری عنوان کرد و افزود: جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی به عنوان یکی از برترین رویدادهای فن‌آوری و فن‌آفرینی کشور همواره تلاش کرده شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای حل مسائل و چالش‌های اساسی کشور گام بردارند.

رئیس صندوق نوآوری وشکوفایی با اشاره به اینکه شناسایی و معرفی واحد‌های فناور و فن‌آفرینان موفق به سرمایه‌گذاران به عنوان یکی از اهدف اصلی جشنواره محسوب می شود، تصریح کرد: نهادینه شدن این گام بلند با هدف حمایت از ایده‌های دانش‌بنیان در جشنواره می تواند باعث توسعه فناوری و زمینه ساز شکل گیری اقتصاد دانش بنیان در کشور شود.

وی با اشاره به حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی از برگزیدگان جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی همچون سال‌های گذشته افزود: با توجه به اینکه هدف این رویداد حمایت از شرکت‌های فناور و نوآور است و در راستای اهداف و وظایف صندوق نوآوری فعالیت می کند، برگزیدگان جشنواره می‌توانند از تسهیلات ارزان‌قیمت صندوق بهره‌مند شوند.

دکتر وحدت در ادامه بر ضرورت پیوند خدمات جدید تامین مالی مانند تامین مالی جمعی(CrowdFunding) به جشنواره اشاره و بر ضرورت امکان سنجی برای راه‌اندازی این خدمت توسط مسئولان صندوق و جشنواره تاکید کرد.

وی در پایان بر ارتقاء جایگاه جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی در زیست‌بوم فناوری و نوآوری کشور با کمک تمامی بازیگران حوزه فناوری کشور به خصوص استان اصفهان تاکید کرد.

شانزدهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌ بهایی روزهای 26 و 27 آبان ماه سال جاری  به صورت حضوری و آنلاین در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می شود. پیش از این نیز به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی، جلسات داوری بخش های مختلف جشنواره برگزار شده است.

 

تعداد بازدید : ۱۰۸۳      تاریخ: 1400/08/26

ثبت نظر

جهت ارسال نظر لطفا اطلاعات زیر را تکمیل کنید

captcha
ثبت نظر

نظرات کاربران

درحال حاضر کامنتی ثبت نشده است.

اخبار سایت