• /جلسه/
  • تصمیم گیری در خصوص نحوه فعالیت شرکتها در تعطیلی های پیش رو

  • ۰۷:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۲۶
دومین جلسه شورای مدیریت شهری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با موضوع نحوه فعالیت شرکت ها در روزهای تعطیل پیش رو برگزار گردید

دومین جلسه شورای مدیریت شهری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با موضوع نحوه فعالیت شرکت ها در روزهای تعطیل پیش رو برگزار گردید و با بررسی جوانب محتلف موضوع موارد زیر مورد تایید اعضای این شورا قرار گرفت:
1-    از آنجا که تعهدات شرکت های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به مشتریان که بعضا دستگاه‌های موثر در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به ویروس کرونا هستند، همچنان پا برجاست و در تعطیلی های اعلامی ملغی نشده است، تصمیم گیری و مسوولیت در زمینه تعطیلی فعالیت شرکت های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بر عهده مدیریت این شرکتها می باشد. 
2-    ستاد شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مطابق بخشنامه های اعلامی مطابق سایر بخش های دولتی از روز دوشنبه 1400/05/25 لغایت شنبه 1400/05/30 کاملا تعطیل بوده و از ارائه خدمات به شرکت های عضو معذور می باشد. 
3-    سرویس های رفت و آمد شرکت اتوبوسرانی در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مطابق سایر سرویس‌های شهری این شرکت برقرار بوده و اقدامات لازم برای کاهش تعداد مسافرین و افزایش تعداد این سرویس ها صورت گرفته است.  سرویس دهی در روزهای تعطیل رسمی کمافی السابق و در تعطیلی اخیر طبق برنامه زمان‌بندی بصورت هر ساعت یکبار انجام می‌گردد. 
4-    در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی و حفاظت از کارکنان که سرمایه اصلی شرکت های فناور به شمار می آیند، به شرکت‌های مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی توصیه می گردد از کلیه ظرفیت های دورکاری، تعطیلی بخشی یا کلی فعالیت ها به منظور کاهش ترددها و ارتباط بین افراد استفاده نموده و حتی‌الامکان عدم حضور پرسنل یا حضور حداقل داشته باشند.

تعداد بازدید: ۵۷۵     تاریخ: 1400/05/26

اخبار سایت