ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت


/بازدید/

بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از شهرک

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان بازدید کرد و در جریان فعالیت‌های این شهرک و شرکت‌های فعال در آن قرار گرفت.
بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان از شهرک

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این دیدار با بیان اینکه شرکت‌های فناور مستقر در این شهرک در زمینه‌های گوناگونی در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: خوشبختانه فعالیت این شرکت‌ها در ارتباط با صنایع مختلفی از جمله کشاورزی، فولاد، نفت، گاز و پتروشیمی در سطح ملی و بین المللی نمره خوبی گرفته است.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به اینکه فضای ارزشمندی در این شهرک ایجاد شده است، افزود: از سازمان محیط زیست می‌خواهیم در رابطه با آسانتر کردن فعالیت این شرکت‌های فناور نهایت همکاری را انجام دهد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان نیز با بیان اینکه برگزاری اینگونه جلسات بسیار کارگشا خواهد بود، گفت: از افزایش ارتباط میان شهرک و اداره کل محیط زیست استقبال می‌کنیم.

ایرج حشمتی افزود: با برگزاری جلسات منظم و هفتگی میان این دو سازمان و شرکتهای فناور مستقر در آن می‌توانیم با برنامه‌ربزی صحیح به افزایش سطح بهره‌روی و عملکرد بهتر شرکتهای فناور کمک کنیم.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 2305     تاریخ: 1399/04/04
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal