ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد


/بازدید/

بازدید نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از شهرک

دکتر مهدی طغیانی، نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان دیدن کرد و در جریان فعالیت‌های این شهرک و شرکتهای فناور مستقر در آن قرار گرفت.
بازدید نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از شهرک

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری با بیان اینکه این شهرک با بیش از ربع قرن سابقه به عنوان زیرساخت مهمی در توسعه اقتصاد دانش بنیان فعالیت می‌کند، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 540 واحد فناور در این شهرک مشغول به فعالیت هستند.

وی با از ایجاد اشتغال بیش از 7هزار نفر در این شرکت‌ها خبر داد و افزود: 500 عضو هیات علمی دانشگاه و 2500 نفر کارشناسی ارشد در این شرکت‌ها مشغول به فعالیت هستند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان حجم گردش مالی شرکت‌های فناور مستقر را 2050 میلیارد تومان و فروش محصولات و خدمات آن‌ها را 1030 میلیارد تومان دانست.

وی با تاکید بر اهمیت سرمایه‎گذاری در اقتصاد دانش بنیان و شرکت‌های فناور گفت: قطعا توسعه این زیرساخت‌ها و حمایت از فناوران می‌تواند بسیاری از معضلات کشور را رفع کند.

نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی نیز با مثبت خواندن حرکت کشور به سمت دانش محور شدن، اظهار کرد: لازم است ترویج و فرهنگ‌سازی این حرکت در سطح ملی گسترش یابد.

دکتر مهدی طغیانی افزود: می‌توان از اعتبارات ملی و استانی در جهت افزایش حمایت‌ از مراکز علمی و فناوری در جهت رشد اینگونه مراکز استفاده کرد.

نماینده منتخب مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از شرکت‌های رویشگر و تالیژن پارس دیدن کرد و در جریان فعالیت‌های آن‌ها قرار گرفت.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1498     تاریخ: 1399/02/10
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal