ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي


جلسه مشترک شهرک با اتاق ایران برگزار شد؛

ابراز امیدواری برای افزایش صادرات محصولات فناور

رئیس و مدیران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با نائب رئیس اتاق ایران دیدار کردند.
ابراز امیدواری برای افزایش صادرات محصولات فناور

رئیس و مدیران شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با نائب رئیس اتاق ایران دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این جلسه با ارائه گزارش کاملی در خصوص شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان گفت: در حال حاضر 7هزار 100 نفر فارغ‌التحصیل دانشگاهی در بیش از 500 واحد فناور مستقر در این شهرک مشغول به فعالیت هستند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به اینکه مجموع فروش دستاوردها و محصولات فناورانه واحدهای فناور مستقر در شهرک در یکساله گذشته بیش از 610 میلیارد تومان بوده است، افزود: گردش مالی این واحدهای فناور بیش از 1490 میلیارد تومان برآورد می‌شود.

نایب رئیس اول اتاق ایران نیز در این جلسه با بیان اینکه برای بالابردن سطح ارتباط میان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و اتاق ایران نیازمند تشکیل یک کارگروه میان این دو نهاد است، اظهار کرد: بررسی راهکارهای ورود محصولات شرکت‌های فناور به بازار داخلی و خارجی و ایجاد ارتباط مستقیم و فعال میان بازرگانان و شرکت‌های فناور می‌تواند در جهت رشد صادرات محصولات این شرکت‌ها، تاثیر گذار باشد.

در انتهای این جلسه مقرر شد نتایج گفتگوی میان مدیران شهرک و اتاق ایران در قالب یه تفاهم‌نامه به امضای رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و رئیس اتاق ایران برسد.

همچنین ایجاد یک مرکز رشد تخصصی در حوزه بازارسازی صادرات و هدف قراردادن چند حوزه صادراتی در چند کشور مختلف از جمله دیگر مسائلی بود که در این جلسه به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

این جلسه به پیشنهاد و ابتکار شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و با هدف بالابردن سطح تعاملات این شهرک با اتاق ایران در راستای افزایش صادرات محصولات فناور با استفاده از دانش و ظرفیت‌های موجود بازرگانان عضو اتاق ایران انجام شد.

 

/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1042     تاریخ: 1398/07/03
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal