ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد


/انجمن شرکتهای دانش بنیان/

عضویت مدیر تحقیق و توسعه شرکت ساخت و تجهیز سپاهان در هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران

عضویت مدیر تحقیق و توسعه  شرکت ساخت و تجهیز سپاهان در هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایرانعضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های دانش بنیان به عضویت هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران درآمد.

1398/02/04

عضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های دانش بنیان به عضویت هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش‌بنیان ایران درآمد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در رای‌گیری انتخاب هیات مدیره مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران، سید عادل امامی به عضویت هیات مدیره این تشکل در آمد.

سید عادل امامی، مدیر تحقیق و توسعه شرکت فناور ساخت و تجهیز سپاهان، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و عضو هیات مدیره انجمن شرکت‌های دانش بنیان استان اصفهان است.

مجمع تشکل‌های دانش بنیان ایران با هدف ساماندهی تولید و صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان از طریق سازماندهی فعالین مربوطه در تشکل‌های حرفه‌ای و صنعتی، زمینه‌سازی، تقویت و مؤثر نمودن نقش و فعالیت تشکل‌های تولیدی و صادراتی مربوطه ،ارایه نظرات مشورتی به مراجع و دستگاه‌های ذیربط حاکمیتی در خصوص امور مرتبط با تولید و صادرات محصولات و خدمات دانش بنیان در اسفند ماه 1391 با مشارکت "معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری" و "اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران" و زیر نظر هر دو نهاد، در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران به ثبت رسیده است.

انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان نیز به عنوان تشکلی از فعالان اقتصادی حوزه فناوری، براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران تاسیس و به ثبت رسیده است.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 237     تاریخ: 1398/02/04
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal