ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ سه شنبه ۳۱ فروردين


/اطلاعیه/

دریافت گواهی انطباق(coc) و محصول(cop) شرکتهای دانش بنیان

بر اساس تفاهم انجام شده بین معاونت علمی و فناوری با سازمان ملی استاندارد، شرکت‌های دانش بنیان علاوه بر اخذ گواهی‌های استاندارد مرسوم، می‌توانند برای محصولات دانش بنیان خود گواهی انطباق (تطبیق مشخصه‌های عملکردی محصول بر اساس یک استاندارد ملی یا بین‌المللی) یا گواهی محصول (تطبیق مشخصه‌‌های عملکردی اظهار شده با نتایج آزمون) دریافت نمایند.
دریافت گواهی انطباق(coc) و محصول(cop) شرکتهای دانش بنیان

 

پس از بررسی اولیه درخواست‌ها توسط معاونت علمی و فناوری و تایید ارتباط آن با محصولات دانش‌بنیان مورد تایید، پرونده شرکت برای بررسی مدارک و مستندات و بررسی نتایج آزمون‌های مرتبط، در اختیار سازمان استاندارد استان مربوطه قرار می‌گیرد. شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به عنوان نماینده معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با اداره کل استاندارد اصفهان در این خصوص همکاری می‌نماید.

گواهی انطباق (Certificate of Conformity -(COC)) این اطمینان را فراهم می‌کند که کالای مورد نظر با استاندارد مربوطه انطباق دارد.

گواهی محصول(Certificate of Product- (COP)) درصورت عدم وجود استاندارد قابل پذیرش، شرکت می‌تواند ویژگی‌های مدنظر خود از محصول به صورت خود اظهاری مطرح نموده و پس از آزمون و تطابق با اظهارات، گواهی صادر شود.

بر این اساس شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند برای دریافت این دو نوع گواهی برای محصولات دانش‌بنیان مورد تایید، درخواست خود را از طریق سامانه bizservices.ir ارسال کنند. همچنین، جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفتر اداره توانمندسازی شهرک (03133865355 داخلی 1167) تماس حاصل فرمایید.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1643     تاریخ: 1399/11/15
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal