ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۴۰۰ يکشنبه ۳۰ خرداد


در بازدیدی از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان عنوان شد؛

تاکید معاون وزیر راه و شهرسازی بر حمایت از شرکت‌های فناور

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی با حضور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و بازدید و صحبت با شرکت‌های فناور این حوزه، بر حمایت از آن‌ها تاکید کرد.
تاکید معاون وزیر راه و شهرسازی بر حمایت از شرکت‌های فناور

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این جلسه با اشاره به ظرفیت مناسب شرکت‌های فناور در حوزه‌های مختلف از جمله عمران، معماری، شهر و راه‌سازی اظهار کرد: امیدواریم با حمایت تمامی دستگاه‌های اجرایی کشور به خصوص وزارت راه، این شرکت‌ها بتوانند خدمات ارزشمندی به کشور ارائه دهند.

معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در این جلسه با اشاره به ظرفیت‌های مطلوب در میان شرکت‌های این حوزه در استان و شهر اصفهان گفت: انتظار ما از شرکت‌های فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برای ارائه خدمات و مشاوره بسیار بالاست.

دکتر محمد شکرچی‌زاده افزود: بسیاری از فعالان حوزه معماری و عمران از این وزارتخانه انتظارات ارائه راه‌کارهای ابتکاری و به صرفه، جهت بهتر شدن خدمات در این حوزه را دارند که به نظر ارائه این راهکارها از شرکت‌های فناور قابل انتظار خواهد بود.

رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی ادامه داد: امیدواریم بتوان با حمایت از این ایده‌های ابتکاری و نیز شرکت‌های فناور، بسیاری از موارد و مشکلات این حوزه رفع شود.

حاضران از شرکت‌های فناور فراتحقیق سپاهان، آریا پلیمر پیشگام، مدرن فناوران موج، سبک بتن پرتیکان، ایده پرداز کیان، گنبد سپید و آرشیدز دیدن کردند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 2226     تاریخ: 1399/07/02
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal