ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي


دکتر جعفر قیصری:

فولاد مبارکه اصفهان می‌تواند نقش پیشران را برای شرکت‌های فناور ایفا کند

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و هیات همراه از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت‌های فناور مستقر در آن دیدن کردند.
فولاد مبارکه اصفهان می‌تواند نقش پیشران را برای شرکت‌های فناور ایفا کند

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه و هیات همراه از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت‌های فناور مستقر در آن دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری با بیان اینکه در حال حاضر بیش از 500 شرکت فناور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر هستند، اظهار کرد: این شرکت‌ها برای بیش از 7هزار فارغ التحصیل دانشگاهی شغل ایجاد کرده‌اند.

 

سرپرست شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با تاکید بر اینکه ما از صنایع استان و کشور انتظار حمایت از شرکت‌های فناور را داریم، افزود: فولاد مبارکه اصفهان می‌تواند نقش پیشران را برای این شرکت‌ها ایفا کند.

وی ادامه داد: شرکت فولاد مبارکه اصفهان می‌تواند با مشارکت در صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان، نقش خود را در حمایت از شرکت‌های فناور اصفهان پررنگ‌تر کند.

 

مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان نیز در این دیدار با بیان اینکه استفاده از فناوری‌های پیشرفته در صنایع و فولاد مبارکه اصفهان یک الزام است، اظهار کرد: بر این باوریم که ارتباط سازنده با شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت‌های فناور مستقر در آن، می‌تواند زمینه‌ساز اتفاقات خوبی در شرکت فولاد مبارکه باشد.

 

حمیدرضا عظیمیان با اشاره به دو پروژه بزرگی که در ماه‌های آینده در این شرکت اجرا خواهد شد، گفت: در پروژه نورد که احتمالا با عقد قراردادی با طرف خارجی، به صورت مشارکتی انجام خواهد شد، 50 درصد از آن باید توسط شرکت‌های داخلی برنامه‌ریزی و اجرا شود.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم ارتباط موثری با شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان حوزه فولاد مستقر در شهرک برای اجرای این پروژه‌های بزرگ برقرار کنیم.

 

همچنین بازدیدکنندگان از شرکت‌های دانش بنیان کاوش نیرو و فراتحقیق و نمایشگاهی که از محصولات دانش‌بنیان 14 شرکت فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار شده بود، دیدن کردند و از نزدیک با عملکرد آن‌ها آشنا شدند.

 
 
 

/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1833     تاریخ: 1398/06/09
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal