ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ يکشنبه ۲۸ دي
اروپایی‌ها مشتری مخازن سنگین کرایوژنیک ایران
/فناوری/
اروپایی‌ها مشتری مخازن سنگین کرایوژنیک ایران

شرکت فناور تولید کننده مخازن سنگین کرایوژنیک برای نگهداری و حمل اکسیژن مایع، نیتروژن مایع، آرگون مایع و ال ان جی در ایران، سالانه امکان 50 میلیون دلار ارز آوری دارد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، شرکت پیشران زمهریر آسمان، تولیدکننده مخازن سنگین کرایوژنیک برای نگهداری و حمل اکسیژن مایع، نیتروژن مایع، آرگون مایع و ال ان جی در ایران، سالانه 50 میلیون دلار ارز اوری دارد.

این شرکت نه تنها موفق به تسخیر بازارهای منطقه شده بلکه مشتریان اروپایی راهم به سمت خود جذب کرده است.

این شرکت فناور که در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر است، مخازن تولید شده خود را سال 88 به ثبت اختراع رسانده و هم اکنون به سوریه و عراق صادرات دارد.

همچنین برخی شرکت‌های اروپایی، مخازن کرایوژنیک مورد نیاز خود را از این شرکت تهیه می‌کنند. کاربرد مخازن کرایوژنیک این شرکت در بیمارستان‌ها و مراکز سلامت، پالایشگاه و پتروشیمی، مزارع پرورش ماهی، بخش گازهای صنعتی، قسمت جوش و برش، بسته‌بندی و انجماد سریع مواد غذایی و گازهای صنعتی و طبی است.

قیمت مشابه خارجی این محصول درحالی از 100 میلیون تا 10 میلیارد تومان برآورد شده که تولیدات این شرکت بین 10 تا 70 درصد مناسب‌تر یا به عبارتی ارزان‌تر از نمونه خارجی آن در داخل کشور است. به لحاظ قیمت، محصول شرکت پیشران زمهریر با رقبای چینی و ترک و به لحاظ کیفیت با رقبای اروپایی قابل مقایسه است.

شرکت پیشران زمهریر آسمان در زمینه تولید محصول تخصصی خود به عنوان یک تولید کننده داخلی در لیست شرکت­های تایید صلاحیت شده بخش نفت گاز و تجهیزات پزشکی کشور قرار دارد. این شرکت همچنین جزو اعضا اصلی کمیته تدوین استاندارد ملی این مخازن بوده و موفق به دریافت جایزه شرکت برتر فناوری آسیا در سال 2017 شده است.

لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal