ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۹ دوشنبه ۲۹ دي


مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان؛

مدلی موفق برای ایجاد مراکز رشد و پارک‌های فناوری تخصصی

مسوولان شهرک علمی و تحقیقاتی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان از مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان بازدید کردند.
مدلی موفق برای ایجاد مراکز رشد و پارک‌های فناوری تخصصی

 

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، دکتر جعفر قیصری در این جلسه با بیان اینکه مرکز رشد کشاورزی نمونه خوب و مناسبی در کشور است، اظهار کرد: خوشبختانه در این مدت شرکت‌های خوبی در این مرکز به وجود آمده‌اند.

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افزود: با توجه به ایجاد مراکز رشد تخصصی و موفقیت‌هایی که در این زمینه ایجاد شده است به سمت ایجاد پارک‌های تخصصی پیش می‌رویم.

رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان نیز در این جلسه با بیان اینکه مراکز مرتبط با کشاورزی وظیفه تامین امنیت زنجیره غذایی را بر عهده دارند، گفت: معتقدیم شرکت‌های فناور و دانش بنیان می‌توانند نقش مناسبی در ایجاد این زنجیره داشته باشند.

همچنین مسوولان شهرک علمی و تحقیقاتی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان از شرکت‌های فناور مستقر در مرکز رشد کشاورزی دیدن کردند و از نزدیک با عملکرد آن‎‌ها آشنا شدند.

مرکز رشد کشاورزی و منابع طبیعی از فروردین 1393 با انعقاد تفاهم‌نامه میان شهرک علمی و تحقیقاتی و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی اصفهان راه‌اندازی شد.

در حال حاضر 21 شرکت فناور حوزه کشاورزی و منابع طبیعی در این مرکز مشغول به فعالیت هستند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 1512     تاریخ: 1399/06/01
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal