ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد


با حکم استاندار اصفهان؛

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، نائب رئیس شورای مشورتی توسعه پایدار استان شد

رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، نائب رئیس شورای مشورتی توسعه پایدار استان شددکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان در حکمی دکتر سید مهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را به عضویت و نائب رئیسی شورای مشورتی توسعه پایدار استان منصوب کرد.

1397/10/23

دکتر عباس رضایی، استاندار اصفهان در حکمی دکتر سید مهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان را به عضویت و نائب رئیسی شورای مشورتی توسعه پایدار استان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در این حکم خطاب به دکتر سید مهدی ابطحی آمده است:

همانگونه که مطلع هستید، استان اصفهان از جهات عدیده‌ای، یکی از مهمترین استان‌های کشور است. متاسفانه ظرف سال‌های اخیر به دلیل مشکلات و نواقص متعدد، به شدت مواجه با مسائل مختلفی از قبیل بیکاری، آلودگی هوا و .. شده است.

برای رفع مشکلات و بازگردادندن اعتبار و اقتدار این استان به جایگاه مناسب آن نیازمند به برنامه‌ریزی و آینده‌نگری می‌باشد. این مهم قابل انجام نیست مگر آنکه نخبگان و افراد صاحب علم و تجربه کمر همت بسته و در این مسیر گام نهند.

استانداری اصفهان در صدد است با تشکیل شورای مشورتی توسعه پایدار استان و استفاده از نخبگان و اندیشمندان در این مسیر گام بردارد.

با عنایت به دانش و تجربه ارزنده‌ای که دارید، جنابعالی را به عضویت و نائب رئیس این شورا منصوب می‌کنم. امید است با استعانت از خداوند متعال و شرکت فعال در این شورا موفق باشید.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 170     تاریخ: 1397/10/23
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal