ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۸ شنبه ۲۶ مرداد


با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای محقق می‌شود؛

ارائه تسهیلات و ضمانت‌نامه به شرکت‌های شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

ارائه تسهیلات و ضمانت‌نامه به شرکت‌های شهرک علمی تحقیقاتی اصفهانبا انعقاد تفاهم نامه‌ای میان صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به واحدهای فناور مستقر در این شهرک تسهیلاتی اعطا می‌شود.

1397/10/11

با انعقاد تفاهم نامه‌ای میان صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به واحدهای فناور مستقر در این شهرک تسهیلاتی اعطا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، همزمان با رویداد چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌بهایی قرارداد همکاری بین صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با حضور محمد مهدی فریدوند مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، دکتر سید مهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و دکتر رضا فرجی دانا مشاور علمی رئیس جمهور منعقد شد.

این قرارداد به منظور تسهیل در ارائه انواع خدمات مالی و اعتباری به واحدهای فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان که به عنوان یکی از قطبهای اصلی حامی حوزه فناوری در کشور فعالیت میکند، منعقد شده است.

بر اساس این قرارداد صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران ضمن افتتاح دفتر همکاری در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، خدمات خود از جمله پرداخت تسهیلات با نرخهای ترجیحی و همچنین صدور انواع ضمانتنامه را برای تضمین تمامی قراردادهای شرکتهای دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، با شرایط تسهیل شده و ویژه ارائه میکند.


/انتهای پیام

تعداد بازدید: 147     تاریخ: 1397/10/11
لینک های مرتبط
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان می باشد

پشتیبانی

Powered by DorsaPortal