ENGLISH
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر
خدمات ويژه

خدمات ویژه

ارتباط بین شرکت ­ها  و تعاملات مشترک

قرار گرفتن صاحبان کسب و کارهای دانش­بنیان در یک فضای فناورانه با امکان تبادل افکار مستمر با دیگر واحدهای فناور  مستقر در مراکز رشد شهرک از جمله مزایای استقرار در مراکز رشد می­باشد. برخورداری از هم­فکری علمی و فنی، تبادل نظرات و افکار در زمینه­های گوناگون برای این واحدها از جمله عوامل مؤثر در هم­افزایی فی­مابین واحدهای فناور است. مرکز رشد با رویکرد تسهیل­گری در شکل­ گیری این نوع تعاملات و ایجاد فضای کاراتر در این امر در تلاش است.

 

جذب مشارکت و سرمایه­ گذاری

از جمله دیگر خدمات با ارزش افزوده بالا و قابل ارائه می­توان به شناسایی و جذب سرمایه­گذار برای مشارکت در توسعه فناوری، تولید صنعتی، تجاری­سازی، توسعه بازار محصولات واحدهای فناور و نهایتا ایجاد فناور­ی های صنعت-ساز اشاره نمود. از جمله این خدمات می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شناسایی فناوری­ ها و فرصت­های سرمایه­ گذاری
  • ارزیابی فنی و اقتصادی طرح از طریق تعامل با سایر واحدهای ستادی شهرک
  • ارزش­گذاری دانش فنی توسط دفتر انتقال فناوری و تجاری­ سازی
  • تعامل در برقراری ارتباط با سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع
  • مشارکت در مذاکرات سرمایه­گذاری
  • ارایه مشاوره در زمینه قراردادهای فروش دانش فنی، لیسانس و مشارکت
  • ...

 

 

معرفی مشاور  و  منتورینگ

خدمات راهبری جهت  بهره‌مندی از تجربه کارآفرینان متخصص به منظور راهبری برای به ثمر رساندن اهداف با رویکرد تجاری‌سازی می­باشد که به تفصیل در بخش خود توضیح داده شده است. علاوه  بر آن از جمله دیگر خدمات با ارزش افزوده می­توان به برگزاری دوره‌های آموزشی و  ارائه مشاوره‌های تخصصی و عمومی (حقوقی، بازرگانی، بازاریابی، مالی، مالیاتی، بیمه و تأمین اجتماعی( اشاره نمود که ارائه این خدمات و نحوه استفاده از آن توسط واحد پشتیبانی واحدهای فناوری انجام می­گردد.

 

خدمات آزمایشگاهی

امکان استفاده از آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های تخصصی خاص (که یک شرکت به تنهایی قادر به سرمایه‌گذاری در خصوص ایجاد آن نمی­باشد) و یا امکان استفاده از تجهیزات و آزمایشگاه‌های واحدهای فناور مستقر در مراکز رشد از جمله فرصت­های دیگری است که واحدهای فناور می­توانند از آن استفاده کنند.

 

شرکت در نمایشگاه­ها و رویدادهای جمعی

از دیگر خدمات قابل ارائه می­توان به همکاری در حضور مستقیم و یا غیرمستقیم شرکت در نمایشگاه­های ملی و بین­المللی اشاره کرد. از سایر فعالیت­ها می­توان  همکاری و مشارکت در رویدادهای جمعی از جمله جشنواره و سمینارها نام برد. هدف از شرکت در این نمایشگاه‌ها ارائه دستاوردهای فناوری و تجاری واحدهای فناوری و توسعه بازارهای هدف ایشان است.

 

تعداد بازدید: 5638 تاریخ به روز رسانی: 1397/06/18
خدمات - مرکز رشد فناوری
شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان
اصفهان، بلوار دانشگاه صنعتی اصفهان، شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
 صندوق پستی  666-84155  کد پستی: 8415683111
تلفن: 33865355-031            فکس: 33862355-031
       
Powered by DorsaPortal